Shop All Shop All ProductsMomax
Reviews3
Total Products355
Product Description
The UV BOX SANITIZER from Momax is a high-quality device that features a luxurious design, elegant color, and can sanitize your mobile devices without any hassle.
Features:
- Input: 5V/1A
- Power Output: 1W (UV-C); 0.5W (Aroma Diffuser); 2W (Max)
- Dimensions: 232mm x 127mm x 45mm; 199mm x 105mm x 30mm (Internal)
- Weight: 300g
- Includes:
- Micro USB Cable (1m)
- Microfiber Cleaning Cloth (1 piece)
| Color: | White |
| Dimensions: |
|
| Weight: | 300g |
| Included Components: |
|
| Power Consumption: |
|
| Power Source: | 5V/1A |
| Categories: | Electronics and Home Appliances |
| Brands: | Momax |
| SKU: | QU2W |
| Barcode: | 4894222060890 |
| ID: | 54089 |
Reviews
0.00 Reviews
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Add Review
You can add your review by clicking the star rating below.
Customer reviews