Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
Lg 27U411A-B Monitor, 27" Ips Display, Fhd Display, 120Hz Refresh Rate, 1Ms (Mbr) Response Time, Motion Blur Reduction Technology, Dynamic Action Sync, Slim Stand, Black | 27U411A-B.Amaq
Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
1 Year Warranty
Arrives in 3 days, May 25
Delivery fee AED 20
Cash On Delivery
Product Description
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Contrast Ratio: | 3000:1 |
| Curved Screen: | No |
| Dimensions: | 14.00 cm x 69.00 cm x 45.01 cm |
| Panel Type: | IPS |
| Refresh Rate: | 120 Hz |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Response Time: | 1 ms |
| Screen Size: | 27 " |
| Weight: | 5.70 kg |
| Categories: | Computer Monitor |
| Brands: | LG |
| SKU: | 27U411A-B.AMAQ |
| Barcode: | 8806096531174 |
| ID: | 4289002 |
Tags
Reviews
0.00 Reviews
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Add Review
You can add your review by clicking the star rating below.
Customer reviews