Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
Lg 24U411A-B Monitor, 24" Ips Display, Fhd Resolution, 120Hz Refresh Rate, 1Ms (Mbr) Response Time, Motion Blur Reduction Technology, Dynamic Action Sync, Slim Stand, Black | 24U411A-B.Amaq
Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
1 Year Warranty
Arrives in 3 days, May 25
Delivery fee AED 20
Cash On Delivery
Product Description
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Color Gamut: | sRGB 99% |
| Contrast Ratio: | 3000:1 |
| Dimensions: | 23.9 x 15.2 x 5.7 in |
| Display Technology (e.g., LED, OLED, LCD): | IPS |
| Features: |
|
| HDR Support: | HDR10 |
| Included Accessories: | HDMI Cable |
| Panel Type: | IPS |
| Ports: |
|
| Refresh Rate: | 120 Hz |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Response Time: | 1 ms |
| Screen Size: | 24 " |
| Tilt Adjustable: | tilt |
| VESA Mount Compatible: | 100 x 100 mm |
| Viewing Angle: | 178° (R/L), 178° (U/D) |
| Weight: | 9.7 lbs |
| Categories: | Computer Monitor |
| Brands: | LG |
| SKU: | 24U411A-B.AMAQ |
| Barcode: | 8806096531235 |
| ID: | 4287426 |
Tags
Reviews
0.00 Reviews
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Add Review
You can add your review by clicking the star rating below.
Customer reviews