Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
Lg 22U401A-B Monitor, 22" Va Display, Full Hd Resolution, 100Hz Refresh Rate, 1Ms (Mbr) Response Time, Super Resolution+, Dynamic Action Sync, Flicker Safe, Hdr Effect, Black | 22U401A-B
Shop All Shop All ProductsLG
Reviews1
Total Products515
1 Year Warranty
Arrives in 3 days, May 26
Delivery fee AED 20
Cash On Delivery
Product Description
| Anti-Glare Coating: | Anti-Glare |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Certification: | KC (Korea), UL (cUL), CE |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Contrast Ratio: | 3000:1 |
| Dimensions: | 492.5 × 378.4 × 200.8 mm |
| Features: |
|
| Flicker-Free Technology: | Flicker Safe |
| HDR Support: |
|
| Included Accessories: | HDMI Cable |
| Panel Type: | VA |
| Ports: |
|
| Power Consumption: |
|
| Refresh Rate: | 100 Hz |
| Resolution: | 1920 x 1080 |
| Response Time: | 5 ms |
| Screen Size: | 22 " |
| VESA Mount Compatible: | 100 × 100 mm |
| Viewing Angle: | 178° (R/L), 178° (U/D) |
| Wall Mountable: | 100 × 100 mm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Categories: | Computer Monitor |
| Brands: | LG |
| SKU: | 22U401A-B |
| ID: | 4289076 |
Tags
Reviews
0.00 Reviews
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Add Review
You can add your review by clicking the star rating below.
Customer reviews